Õpilasesindus
Viljandi Jakobsoni Kooli õpilasesindusse kuuluvad igast 5.-9. klassist üks esindaja ja vabaliikmed.
2023/2024 õ.a õpilasesinduse president on Meribel Tamla 8.d klassist ja asepresident Aroli Lebrett 9.a klassist.
Õpilasesinduse koosolekud toimuvad teisipäeviti pärast 4. tundi kell 11.15 auditooriumis.
Õpilasesinduse nimekiri 2023-2024
- Sanna-Deelia Stroom 5.a
- Sten-Markkus Esman 5.b
- Ralf-Krister Peta 5.c
- Angeliina Feldveber 6.a
- Elisabel Viira 6.a
- Sten Semkiv 6.b
- Liisbett Murdla 6.c
- Asser Kase 6.c
- Adele Pukk 6.c
- Mia Ruusoja 6.c
- Sander Tamm 7.a
- Laura Luik 7.a
- Martha-Marii Andres 7.a
- Robin Kärmas 7.b
- Laura-Leena Komissarov 7.b
- Deliisa Maria Lumiste 7.b
- Kert Orujärv 7.c
- Sebastian Murdla 7.c
- Melissa Hein 8.a
- Andre Pihlak 8.b
- Rahel Sarapson 8.c
- Günther Ilves 8.c
- Meribel Tamla 8.d
- Aroli Lebrett 9.a
- Annabel Siim 9.b
- Andre Ületoa 9.c
- Norman Puusaar 9.c
- Aleksandra Kena 9.c
- Marleen Kalg 9.c
Õpilaste esindajad hoolekogus Andre Ületoa ja Günther Ilves
Õpilaste esindajad Viljandi Noortevolikogus Meribel Tamla ja Sebastian Murdla
Viljandi Jakobsoni Kooli õpilasesindusse kuuluvad igast 5.-9. klassist üks esindaja ja vabaliikmed.
2023/2024 õ.a õpilasesinduse president on Meribel Tamla 8.d klassist ja asepresident Aroli Lebrett 9.a klassist.
Õpilasesinduse koosolekud toimuvad teisipäeviti pärast 4. tundi kell 11.15 auditooriumis.
Õpilasesinduse nimekiri 2023-2024
- Sanna-Deelia Stroom 5.a
- Sten-Markkus Esman 5.b
- Ralf-Krister Peta 5.c
- Angeliina Feldveber 6.a
- Elisabel Viira 6.a
- Sten Semkiv 6.b
- Liisbett Murdla 6.c
- Asser Kase 6.c
- Adele Pukk 6.c
- Mia Ruusoja 6.c
- Sander Tamm 7.a
- Laura Luik 7.a
- Martha-Marii Andres 7.a
- Robin Kärmas 7.b
- Laura-Leena Komissarov 7.b
- Deliisa Maria Lumiste 7.b
- Kert Orujärv 7.c
- Sebastian Murdla 7.c
- Melissa Hein 8.a
- Andre Pihlak 8.b
- Rahel Sarapson 8.c
- Günther Ilves 8.c
- Meribel Tamla 8.d
- Aroli Lebrett 9.a
- Annabel Siim 9.b
- Andre Ületoa 9.c
- Norman Puusaar 9.c
- Aleksandra Kena 9.c
- Marleen Kalg 9.c
Õpilaste esindajad hoolekogus Andre Ületoa ja Günther Ilves
Õpilaste esindajad Viljandi Noortevolikogus Meribel Tamla ja Sebastian Murdla